Si do të jetë moti në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në orët e pasdites do të ketë vranësira mesatare dhe reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 16 gradë ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 32 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 14 deri 35gradë Celsius.

Shtuar më 13/06/2018, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori