Si do të jetë moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me reshje lokale.

Pasdite do të ketë mundësi të paraqitjes edhe të bubullimave dhe stuhive, veçanërisht në zonat malore. Do të fryjë erë e lehtë nga veriu.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizin nga 8 deri në 16 gradë, kurse gjatë ditës temperaturat do tlë jenë nga 16 në 26 gradë. Indeksi UV do të jetë 6.


Shtuar më 19/05/2018, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori