Si do të jetë moti në Maqedoni
Pëlqej
Moti në Maqedoni sot do të jetë stabil dhe i thatë. Pasdite priten vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 6 deri 13 gradë ndërsa ajo e ditës prej 18 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 11 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 27 gradë Celsius.
Shtuar më 18/05/2018, ora 08:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori