Shterjev tregon kur do të zhvillohet seanca për Janevën
Kryetari i KëshillitProkurorëve, Kole Shterjev javën që vjen do të caktojë seancë për të filluar procedurat për shkarkimin e Prokurores speciale, Katica Janeva, si e dyshuara e tretë në rastin “Reket”.

“Ne kemi marrë disa nga materialet, posa të marrim dhe pjesën tjetër do të thërrasim mbledhje të KëshillitProkurorëve dhe kjo mund të ndodhë javën e ardhshme,” tha Shterjev për Plusinfo.
Shtuar më 23/08/2019, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori