Shqiptarët të varfër, po u merren të drejtat
Në selinë qendrore të PDSH-së, kreu i saj Menduh Thaçi ka pritur ambasadoren e Francës Laurence Auer. Mes tyre është diskutuar për çështjet aktuale politike dhe zhbllokimin e procesit integrues.

Lideri i PDSH-së, Thaçi ka shprehur vërejtjet ndaj mungesës së dialogut të vërtetë politik dhe shqetësimin se shqiptarëve po u merren nga dita në ditë të drejtat e tyre dhe po bëhen të varfër. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2013, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori