Shqiptarët janë nën urdhërat e Gruevskit
Lideri i opozitës, Zoran Zaev u shpreh se PDSH-ja kontrollohet drejtpërdrejt nga Sasho Mijallkovi.

Sipas tij, partia më e madhe opozitare shqiptare, PDSH-ja kontrollohet drejtpërdrejt nga kushëriri i Nikola Gruevskit.

Në një intervistë në "Rruga Drejt" të Alsat-M, Zaev theksoi se nuk kanë qenë rastësi edhe takimet mes Menduh Thaçit dhe Mijallkovit. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 09:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori