Shqiptarë, kujdes në Serbi, ja përse?
Pëlqej
Policia gjendet me radar në vendin e quajtur "Valoni Petrol', në rrugën Bujanoc-Preshevë, Serbi (Autostrada E-75).

Nëse ju ecni me shpejtësi, para rrugës ju del para automjeti i policisë dhe ju vendos gjoba për tejkalim shpejtësie.

Kështu që kujdes me shpejtësine! /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori