Shpërthen zjarri në konferencën e Zaevit
Konferenca ku po mer pjesë kryeministri Zoran Zaev në hotel Meriot, para disa çasteve u nderpre pasi sigurimi nuk e lejoi Kryeministrin dhe ekipin e tij të qëndronin në konferencë.

Nga sigurimi u shprehën se kryeministri dhe ekipi i tij ndodheshin në rrezik.

Ndërsa tani mësohet se arsyeja e evakuimit, ka qenë një zjarr që ka rënë në kuzhinën e hotelit.

Pas normalizimit të situatës Zaevi vazhdoi konferencën. /albeu.com/

Shtuar më 11/09/2017, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori