Shkupi plot me forca policie (FOTO-LAJM)

Mbrojtësit e parkut para hotelit Bristol në Shkup, janë arrestuar mbrëmë.

Qendra e Shkupit ka qenë e bllokuar nga forca të shumta policore. Madje edhe në këto mmomente janë në gadishmëri të parkut, ku po zhvillohen ndërtimet për një ndërtesë e stilit barok të Këshillit për Radiofuzion, njofton Almakos.

Kjo ka bërë që qyteti të jetë i mbushur kudo me forca policie speciale dhe të përhapë panik tek qytetarët. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori