E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Shkupi goditet nga një tërmet i tretë
Pas tërmetit të mëngjesit në orën 7:00 dhe atij në orën 15:10 minuta, në orën 16:47 minuta ka ndodhur edhe një tërmet në Shkup.

Tretë i tretë për sot e ka pasur epiqendrën 2 kilometra larg Haraçinës dhe ka pasur fuqi prej 2.1 të shkallës Rihter.

Tërmeti i dytë ka qenë më i fuqishëm por ka qenë më thellë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha, deri tani raportohet për të lënduar./albeu.com/
Shtuar më 11/09/2016, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori