Shkupi do të ndajë certifikata për drejtuesit e taksive
Drejtuesit e automjeteve taksi në Shkup do të pajisen me certifikata. Po kështu, kryeqendra e Maqedonisë, Shkupi do të ndajë çertifikata edhe për kandidatët të cilët e kanë përfunduar trajnimin dhe e kanë dhënë provimin për taksi.

Këto certifikata do t’i ndajë kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori