Shkup, zjarr nė Drejtorinė e Postave (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Update - Jozyrtarisht, mėsohet se tė punėsuarit nuk kanė arritur tė tėrheqin paratė dhe serverat e kompjuterėve, ku ėshtė e vendosur baza e tė dhėnave.

Sipas Zhurnal, po dėgjohen eksplozione, qė mendohet tė jenė si pasojė e shpėrthimit tė bombolave tė gazit.

Nė vendin e ngjarjes kanė mbėrritur edhe forcat e rendit. /albeu.com/
16:58 - Zjarr i madh ka pėrfshirė ndėrtesėn e Drejtorisė sė Postave tė Maqedonisė. Ekipe tė shumta tė zjarrfikėsve janė paraqitur nė vendin e ngjarjes dhe po pėrpiqen tė lokalizojnė flakėt e zjarrit, tė cilat po djegin tė gjithė objektin, informon Zhurnal.

Pjesa mė e madhe e stafit tė Postave tė Maqedonisė ėshtė jashtė objektit, tė tjerėt po evakuohen nga zjarrfikėsit.

Fatmirėsisht, pėr momentin nuk raportohet pėr asnjė tė lėnduar. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 17:21
shpresa kajolli
e Mërkurë 16 Janar 2013, Ora 15:15
leje se mesiguri vet ja paskan shti flaken
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.