Therret me thikë një sirian në Shkup
Një sirian është lënduar me thikë mbrëmë në kampin e azilkërkuesve.

Mësohet se 30-vjeçari sirian është plagosur nga një tjetër person, që policia ende nuk e ka identifikuar.

I lënduari është dërguar menjëherë në spital.

Bumriet policore saktësuan se sulmuesi ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe se forcat e rendit janë vënë në kërkim të tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori