Shkup, hidhet nga ndërtesa 18-vjeçari
18-vjeçari Jovan Kostandinov është i riu që i dha fund jetës së tij në mënyrë tragjike sot në mëngjes në orën 10.30 duke u hedhur nga një ndërtesë në rrugën "Bratfordska" në komunën e Karposhit, ku edhe jetonte, njofton Almakos.

Kostanidnov ka rënë mbi një pjesë të konstruksionit të çatisë të hotel Granit duke humbur jetën në vend.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ekipet nga SPB-ja e Shkupit, të cilët kanë bërë ekspertizën, në prani të prokurorit publik dhe gjykatësit hetues.

Për momentin nuk dihen ende motivet e vetëvrasjes. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2012, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori