Shkup, gruaja rreh burrin
Një njëzetë e pesë vjeçare në Shkup ka rrahur burrin e saj, pasi ky i fundit ishte kthyer shumë vonë në shtëpi.

Ai kishte qëndruar deri në orët e para të mëngjesit në çajtore.

Burri ka shkuar në Spitalin Qendror të Shkupit për tu mjekuar dhe më pas është kthyer sërish në shtëpi, transmeton Portalb.

Policia ka informuar se kundër gruas që ushtroi dhunë është ngritur kallëzim penal për dhunë në familje./albeu.com/

Shtuar më 14/01/2015, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori