Shkup, grabitet një pikë bastesh
Dy persona të paidentifikuar dhe të maskuar kanë hyrë në një pikë bastesh dhe me pistoletë në dorë kanë kanosur punonjësin, duke i marrë atij paratë e xhiros së ditës.

Vjedhja ka ndodhur dje rreth orës 20:40 minuta në rrugën Spiro Crne në pikën e bastitSport Life”, shkruan Almakos.

Policia ka informuar se për rastin kanë nisur hetimet./albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori