Shkup, disa vetura përfshihen nga zjarri
Tre autovetura janë djegur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Shkup rreth orës 2 pas mesnate në rrugën “Vlladimir Komarov”. Sipas të dhënave nga policia maqedonase të gjitha veturat janë të tipit “Opel” në pronësi të 52-vjeçarit V.V, dhe një veturë e tipit “Fiat” në pronësi të një firmeShkup.

Focart zjarrfikë se kanë mundur të lokalizojnë zjarrin, ndërsa gjatë ditë s së sotme vijojnë hetimet pë r shkaqet që kanë shkaktuar djegien e automjeteve. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori