Shkup, aksidentohet "Komandant Breza"
Është aksidentuar sot në Shkup ish komandantit i UÇK-së Naser Osmani, i njohur me pseudonimin "Komandant Breza". Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Euroaktiva" në kryeqytetin maqedonas dhe në kohën e aksidentit Komandant Breza ka qënë i shoqëruar nga Ramadan Brava.

Shkaqet dhe arsyet e aksidentit ende janë të panjohura por më vonë pritet që autoritetet policore të dalin para mediave për të folur rreth ngjarjes.

Ndërkohë, i aksidentuari është dërguar menjëherë në spitalin e Shkupit për ndihmën e parë por nuk dihet ende gjëndja e tij shëndetësore. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2012, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori