Shkup - Stamboll, vetëm 30 euro
Aeroporti i Shkupit
Kompania ajrore turke "Pegasus" ka ulur tarifat për relacionet Shkup-Stamboll-Shkup dhe Shkup-Izmir-Shkup. Tashmë bileta e avionit Shkup -Stamboll kushton vetëm 30 eurosh dhe në të është e përfshirë dhe taksa.

Aeroplanët e "Pegasus"-it deri në Stamboll do të fluturojnë të martën, të enjten dhe të dielën, ndërsa deri në Izmir ditën e hënë dhe të premten.

Përmes Stambollit, kompania ofron mundësi edhe për të gjithë që udhëtojnë deri te destinacionet aziatike dhe evropiane.

"Pegasus" operon me aeroplanë të llojit Boing 737-800. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2011, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori