Shirat e rrëmbyeshëm përmbysin rrugët në Studeniçan të Shkupit (VIDEO)
Shirat e rrëmbyeshëm kanë përmbytur rrugëtStudeniçanShkupit.

Rrugët e fshatit siç mund edhe të shihet në videon më sipër, u ngjajnë lumenjve, ndërsa intensiteti i reshjeve vazhdon të jetë i njëjtë.

Banorët e Studeniçanit thonë për TV SHENJA se shiu i rrëmbyeshëm filloi që në orën 17:30 dhe ende vazhdon të bjerë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori