Shilegov: Ofrojmë koncept të ri për qytetin e Shkupit (VIDEO)
Kandidati i LSDM-së për kryetar të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot ka realizuar takim me qytetarët e lagjes Çento.

Ai u shpreh se në këto zgjedhje ofrojnë koncept të ri për qytetin dhe komunat përreth duke u bazuar në projekte të mëdha dhe të realizueshme.

Shtuar më 26/09/2017, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori