Kur policit i duket vetja shtet dhe parkon vend e pa vend (FOTO LAJM)

Në një shtet ligjor, ligji vlen për të gjithë dhe është i njejtë për të gjithë.

Por, si duket kjo gjë nuk vlen për disa polic në Tetovë, të cilët veten e shohin të plotfuqishëm dhe mendojnë se mund të parkojnë ku të duan.

Shihni më sipër fotot nga Tetova të publikuara nga Tetova1.com. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori