Shikoni çfarë breshëri ra mbrëmë në Besianë (FOTO LAJM)

Gjatë natës së mbrëmshme Besiana u mbulua nga shiu dhe breshëri duke shkaktuar mjaft dëmë në kultura bujqësore.

Nga fotot e publikuararrjetet sociale duket edhe intensiteti dhe madhësia e brëshërit që u derdh mbi zonë brenda pak minutave. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2017, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori