Shi dhe bubullima në fundjavë
Pëlqej
Ditët e ardhshme në Maqedoni do të jenë të paqëndrueshme me shira lokal të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Nesër priten shirat lokal, të cilët do të bien mbi 30 litra në metër katrorë, madje ekziton mundësia e prezencës së reshjeve të breshërit dhe erës.

Temperatura do të lëvizë prej 11 deri në 31 gradë Celsiuz. Të dielën, temperatura minimale do të jetë prej 12 deri në 18 gradë Celsiuz, ndërsa ajo maksimale prej 24 deri në 33 gradë Celsiuz, shkruan Koha.

Edhe në ditët e ardhshme nga java në vazhdim moti do të jetë i ndryshueshëm me temperatura të cilat do të lëvizin prej 13 deri në 34 gradë Celsiuz. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2013, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori