Shi dhe bubullima nė fundjavė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ditėt e ardhshme nė Maqedoni do tė jenė tė paqėndrueshme me shira lokal tė rrėmbyeshėm dhe bubullima. Nesėr priten shirat lokal, tė cilėt do tė bien mbi 30 litra nė metėr katrorė, madje ekziton mundėsia e prezencės sė reshjeve tė breshėrit dhe erės.

Temperatura do tė lėvizė prej 11 deri nė 31 gradė Celsiuz. Tė dielėn, temperatura minimale do tė jetė prej 12 deri nė 18 gradė Celsiuz, ndėrsa ajo maksimale prej 24 deri nė 33 gradė Celsiuz, shkruan Koha.

Edhe nė ditėt e ardhshme nga java nė vazhdim moti do tė jetė i ndryshueshėm me temperatura tė cilat do tė lėvizin prej 13 deri nė 34 gradė Celsiuz. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2013, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.