Serbi, kapet tetovari dhe dërgohet në burg
Pëlqej
Policia e Maqedonisë ka kapur një 26-vjeçar në pikën kufitare të Tabanocit në Serbi, pasi kërkohej nga policia, për shkak se ishte dënuar me 1 vit burg.

Bëhet fjalë për shtetasin J.E, nga Reçiça e Tetovës.

Ai ishte shpallur në kërkim, pasi me vendim gjykate ishte shpallur i fajshëm për trafikim me lëndë narkotike.

Arrestimi i tij është bërë menjëherë, pasi që ka rezultuar i kërkuar nga sistemi policor.

I ndaluari është dërguar në policinë e Kumanovës dhe më pas është transferuar në burgun që ndodhet në periferi të këtij qyteti. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori