Sela paralajmëron Zaevin
Pëlqej
Kreu i Aleancës Ziadin Sela në njw intervistë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në.

“Në qoftë se dëshiron të luajë korekt LSDM në këtë fazë, minimumin që duhet të bëjë është të ruajë neutralitetin karshi partnerëve në qeveri, që hëpërhë nuk e shoh. Shpresojmë që LSDM do të këndellet dhe këtë gjë duhet ta dëshmojë duke nxjerrë kandidatura, sepse ndryshe nuk kemi pse të mos bëjmë kalkulime tjera me partitë politike”, ka thënë Sela. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori