Sela ndalon në "zemër" të PDSH-së, në Tetovë
Pëlqej
Kryetari aktual i Strugës, Ziadin Sela po vazhdon idenë për reformim të brendshëm të Partisë Demokratike Shqiptare.

Në këtë kuadër, Sela pritet që nesër të vizitojë Tetovën.

Ai do të parashtrojë kërkesat që i ka shprehur tashmë me kohë, e ku ndër të tjera parashihet dorëheqja e Menduh Thaçit dhe e kupolës së partisë si përgjegjëse për humbjen e thellë që pësoi PDSH-ja.

Po nesër, Ziadin Sela do të takohet edhe me grupin iniciues për reformim të PDSH-së. /albeu.com/


Shtuar më 10/08/2014, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori