Sela: Jam i gatshëm të përballem me Thaçin
Gara mes Menduh Thaçit dhe Ziadin Selës duket se po arrin kulmin.

Tashmë që PDSH-ja është afër mbajtjes së Kongresit të 6-të të partisë, akoma më e ashpër është bërë "lufta" mes Selës dhe Thaçit.

Ziadin Sela ka thënë për "Lajm" se iniciativa për reforma në PDSH do të dalë e vetme në zgjedhjet e ardhshme.

Ndërsa, ka dhënë edhe disa kushte që të mund të marrë pjesë në Kongresin e PDSH-së së bashku me Thaçin. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori