Sela-Grubit: E di që i ke problem selfie-t, por unë s'jam Ramiz Merko (VIDEO)
Kryetari i Reformave në PDSH Ziadin Sela dhe deputeti i BDI-së Artan Grubi ishin të ftuar në emisionin "Rruga Drejt" në Alsat-M, ku nuk kanë munguar edhe shakatë dhe ironitë mes të dyve.

Sela në një moment në ironi ia rikujtoi se e di që Grubi ka problem me "selfiet", ku edhe i sygjeroi që ta ketë parasysh se nuk është duke biseduar me Ramiz Merkon, ish kryetarin e komunës së Strugës. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori