Sela dhe Kasami takim me qytetarët e Strugës
Drejtuesit e koalicionit mes Aleancës për Shqiptart dhe të Lëvizjes Besa, Zijadin Sela dhe Bilall Kasami kanë qëndruar në Strugë në kuadër të aktiviteteve parazgjedhore.

Zijadin Sela me këtë rast i është përgjigjur kreut të BDI-së, duke thënë se dëshprimin më të madh Ali Ahmeti do ta marrë të dielën më 29 tetor.

Kreu i Lëvizjes Besa tha se koalicioni me Aleancës për parimar dhe i bazuar në vullnetin e qytetarëve shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2017, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori