Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO)
Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të involvuar në rastin, e gjetjes së tre kilogramëve lëndë narkotike, kanabis.

Sipas informacioneve të deritanishme nga MPB-ja njoftojnë se T.A paraprakisht në bisedë me A.Z, nga Kosova kanë siguruar kanabis, që të njejtën ta transportojnë për në Gostivar dhe më pas për në Republikën e Turqisë.


Shtuar më 03/04/2018, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori