Rrotulliset autobuzi në Shkup, 20 të plagosur
Autobuzi i lnjës Zelenikovë - Shkup i NPQ-së me numër 67-të është rrokullisur sot në mëngjes.

Si pasojë, 20 persona janë plagosur dhe janë dërguar urgjentisht në spitalin e qytetit, shkruan MIA.

Mjekët kanë thënë se të plagosurit kanë pësuar dëme të vogla trupore dhe se janë jashtë çdo lloj rreziku për jetën. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori