Rrihet në Shutkë një azilant sirian
Në lagjen e banuar kryesisht nga romët, në Shutkë është rrahur dje një azilant nga Siria.

Bëhet me dije se siriani është rrahur nga një grup personash.

Pasi ëhstë rrahur, atij i janë marrë 30 euro dhe një telefon celular.

Për shkak të lendimeve që ka marrë, shtetasi sirian është dërguar për tu shëruar në Qendrën Klinike.

Policia ka nisur hetimin e rastit. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori