Rrihen dy djem në Çarshinë e Vjetër të Shkupit
Dy djem janë sulmuar fizikisht në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

Sulmuesit kanë therrur me thikë qytetarin me iniciale J.A, i cili është dërguar menjëherë në Qendrën Urgjente të Shkupit.

Gjithashtu është goditur me grusht në fytyrë dhe i janë marrë paratë shtetasit B.B.

Policia ka informuar se rasti po hetohet dhe po ndërmerren masa konkrete. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori