Rrëshqet dheu, varroset për së gjalli punëtori
Një punëtor është "varrosur i gjallë", pasi që mbi të ka rënë një sasi e madhe dheu.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Batincë të Shkupit.

Dheu ka qenë duke u gërmuar nga një ekskavator, por se ka rrëshkitur dhe ka zënë përmbri një punëtor.

Punëtori ka gjetur vdekjen në vend.

Ndërkohë, akoma nuk është bërë me dije identiteti i personit që ka humbur jetën. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori