Rrënohet selia e VMRO, ndërtohen lokale
Është prishur plotësisht selia qendrore e VMRO-DPMNE-së dhe në vend të saj pritet të ndërtohet një objekt me lokale afariste, i realizuar me investim privat.

Mes VMRO-DPMNE dhe investitorit është bërë një marrëveshje, e cila i jep kësaj partie një pjesë të lokaleve.

Vendimi për të rrënuar të vjetrin dhe për të ndërtuar një objekt të ri, është marrë në qershor të muajit të kaluar, ndërsa është konfirmuar nga të gjitha nivelet partiake të VMRO-DPMNE-së. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2013, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori