Rreh nënën se nuk i jepte para
Policia ka informuar se në Kumanovë, djali ka goditur nënën, për shkak se ajo nuk i jepte para.

E.K, 21-vjeç e ka lënduar nënën e tij fizikisht, pasi kjo e fundit refuzoi ti japë para.

Pas refuzimit për ti dhënë paratë, djali ëhstë "egërsuar" dhe ka gjuajtur mbi nënën, me ç'rast i ka marrë asaj 200 euro.

Djaloshi do të përgjigjet për veprën penale të dhunës në familje./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori