Rrëfimi i Hamdi Ndrecajt: Ja spiuni i "Grupit të Kumanovës" (VIDEO)
Gazetari Milaim Zeka ka postuar në Facebook-un e tij rrëfimin e Hamdi Ndrecajt, udhëheqës dhe koordinator i Gardës së Iliridës.


Sipas tij, spiuni i "Grupit të Kumanovës" është Shenasi Mehmeti, zyrtari i lartë i Sherbimit sekret maqedonas, i cili i mbështetur nga Sasha Mihajllkov dhe Rafiz Haliti, ish deputet i BDI-së, kanë spiunuar për ish luftëtarët e UÇK-së.

Ndiqni në videon e mësipërme rrëfimin e Hamdi Ndrecajt. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2015, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori