Rrëfehet Sami Luta: Shqiptarët gjithmonë përdoren për eksperiment (VIDEO)
Pëlqej
I akuzuari për rastin "Monstra" Sami Luta, në një intervistë për "Studio e Hapur" ka treguar për vuajtjet dhe përjetimet gjatë katër viteve në burg.

Gjatë gjithë kësaj kohe ai shprehet se e kishte harruar veten, brengën e vetme e kishte familjen dhe reagimet, e ndjesit e tyre pasi atij i veshën akuzën "terrorist", por ai theksoi se mbështetja nga familja nuk i ka munguar në asnjë moment dhe kjo e ka bërë që ai të mos dorëzohet.

Pse ishte arrestuar pikërisht ai edhe shokët e tij, Samiu thotë se nuk e ka të qartë as sot e kësaj dite, por për një gjë është shumë i sigurt se shqiptarët gjithmonë përdoren për eksperiment. /albeu.com/


Shtuar më 07/12/2017, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori