Rradhë të gjata në Bllacë, 28 Nëntori mbledh kosovarët në Maqedoni
Dogana e Bllaces
​Qytetarët e Kosovës po përballen me pritje të gjata në pikëkalimin kufitar të Bllacës që ndan Kosovën me Maqedoninë, për shkak të kolonavegjata të veturave që janë krijuar, percjell Express.

Fundjava dhe festa e 28 Nëntorit ka shtyrë qytetarët e Kosovës të udhetojnë drejt Maqedonisë. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2015, ora 11:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori