Ristovski: Janeva dhe Fetai vazhdojnë të bëjnë cirk
Spiro Ristovski nga radhët e VMRO-DPMNE-së gjatë një konferencë për shtyp deklaroi se prokuroret speciale Katica Janeva dhe Fatime Fetai, vazhdojnë të bëjnë cirk.

Sipas tij, ata nuk kanë njohuri elementare rreth drejtësisë.
“Sjellje të tilla të mosrespektimit nga ana e Katica Janevas dhe Fatime Fetait kundër Gjyqësorit në Maqedoni tregon një pjesë të mozaikut që merr pamjen e tërë të zyrës së PSP-së”, deklaroi Ristovski.

Ai gjithashtu tha se, PSP-ja deri tani nuk është marrë asnjëherë me partinë e LSDM-së dhe se nuk lufton kundër krimit. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2017, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori