Rikthehet koha me diell në Maqedoni, por temperaturat ulen
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas një vale të të ftohti që përfshiu Maqedoninë dhe rajonin këto ditë, më në fund ka dalur dielli.

Por, sipas metereologëve moti sot do të jetë me diell por shumë i ftohtë, posaçërisht në rajonin e Vardarit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -5 deri në 4 gradë celsius, ndërsa, gjatë ditës temperaturat nuk do i kalojnë 13 gradë celsius.

Shkupi dhe rrethina do të jetë më i ngrohtë në mengjes ndërsa gjatë ditës temperaturat do të lëvizin deri në 10 gradë celsius. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së