Rifillon bora në Maqedoni
Pëlqej
Nëpër të gjithë Maqedoninë vozitet nëpër rrugë të lagështa ndërsa në disa vende kanë filluar rreshjet e borës.

Në rrugët që kalojnë në vendin e quajtur Strazhë, për shkak të mjegullave është zvogëluar shikueshmëria gjatë vozitjes deri në 100 metër distancë.

LAMM kërkon nga vozitësit që të kenë kujdes dhe të respektojnë rregullat e komunikacionit për të evituar aksidentet.

Përndryshe, për momentin borë ka filluar të bie në Krusheve dhe fshatërat përreth. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori