Revolucioni Laraman sërish në protestë (VIDEO)
Revolucioni Laraman rikthehet me protestapërkrahje të PPS-së.

Ashtu siç edhe u paralajmërua sot në orën 17.00 filloi protesta para Parlamentit, pjesëmarrësit e të cilës kërkojnë që të ndërpriten obstruksionet ndaj PPS.

Protestuesit kërkuan nga qeveria që të ndalojnë pengimin e punës së Prokurorisë Speciale dhe t’i japin mbështetje të plotë në zbardhjen e krimeve dhe korrupsionit nga ana e qeveritarëve.

Protestuesit në fund ndezën shkopinj me zjarr në shenjë përkrahje të Katica Janevës. /albeu.com/

Revolucioni Laraman sërish në protestë

Shtuar më 26/09/2016, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori