Reshje të shiu dhe dëbore, moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato gjate dites do të jenë në interval prej 3 deri 10 gradë celcius.

Deri të shtunën moti pritet të jetë me vranësira dhe i ftohtë, ndërsa të dielën do të ketë përmirësim dhe rritje të temperaturave.
Shtuar më 25/03/2020, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori