Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup
Moti i lig përsëri ka kapluar sot Shkupin. Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste. Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh matierale.

Shtuar më 13/06/2018, ora 18:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori