Reshje dhe mjegull, si do të jetë moti ditën e sotme
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale shiu.

Në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 13 gradë ndërsa ajo e ditës deri 20 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 11 gradë ndërsa e ditës do të arrijë deri 18 gradë Celsius.
Shtuar më 14/11/2019, ora 08:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori