Reperi shqiptar publikon këtë foto joshëse dhe ka një lutje (FOTO LAJM)

Majk i ka uruar ditëlindjen vetes më një fotografi dhe urim ndryshe.

Reperi Majk po feston sot ditëlindjen e tij të 28.

Pikërisht këtë ditë, ai ka vendosur të publikojë një fotografi të një veture të tipit Porsche të bardhë, ndërsa jashtë veturës shihet një trup gjysmë i zhveshur i një femre.

Majk kësaj fotoje i ka bashkangjitur përshkrimin: " Zot më fal për mëkatet e mia, dhe urime ditëlindja për mua".

Majk është baba i një djali, ndërsa së fundi është ndarë edhe nga e dashura tjetër e tij, Melita.


Shtuar më 27/11/2018, ora 13:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori