Rëndohet bilanci: 6 viktima dhe 205 të infektuar në Maqedoninë e Veriut
Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 205 raste të reja të të infektuarve me Kovid 19.

Ndërkohë që numri i të shëruarve është më i lartë se i të infektuarve dhe shënon 336.

Sipas raportit gjatë 24 orëve të fundit kanë nderuar jetë edhe 6 pacientë të prekur nga Covid-19.Shtuar më 10/07/2020, ora 15:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori