Remenski-protestuesve: Krimin do ta largojmë bashkë nga Maqedonia
Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Tashevska Remenski nga protestat e ”Revolucionit Laraman” para Qeverisë dhe Parlamentit u ka bërë thirrje protestuesve se krimin nga shteti do ta largojnë bashkë.

”Bulevardi para Qeverisë do të mbaj emrin ‘Revolucioni Laraman’ . Thoni Gruevskit se ka mbaruar, fundi i vjen. Atë nuk do të mundet ta ndihmojë as fallëxhorja.” Ka potencuar Remenski./Albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori